Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Wydarzenia

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

09.12.2022
autor:
Gmina Wyszków zachęca rodziców i uczniów klas ósmych do korzystania z kursów online przygotowujących do egzaminów. Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior, a mieszkańcy gminy Wyszków otrzymają opust w wysokości 75%.
 
Zachęcam rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas ósmych prowadzonych w formule online (1 raz w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej z zakresu matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Kursy startują z początkiem grudnia.
Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji!
 
Co zyskają uczniowie?
dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych
omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne
zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole
nadrobią zaległości
 
Co otrzymają rodzice?
korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów
218,75 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł
wsparcie i pomoc dla swoich dzieci
Kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1 raz w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.
Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.
Więcej informacji na stronie https://sklep.lecturus.pl.
Zachęcam gorąco do skorzystania z tej propozycji! Kursy to szansa dla naszych dzieci na lepsze wyniki w nauce, to wyrównanie barier i poprawienie dostępności do wiedzy, jakiej do tej pory nie było w polskiej przestrzeni edukacji.
 
Burmistrz Wyszkowa
Grzegorz Nowosielski
 
LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji online sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Partnerem Lecturus Sp. z o.o. jest fundusz inwestycyjny TISE SA Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, który tworzą instytucje zajmujące się finansowaniem projektów społecznych i etycznych. Lecturus jest twórcą i skutecznie wdraża od 2020 roku platformy nauczania on-line.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość