Kolejny wypadek na felernym skrzyżowaniu (FOTO)

Wydarzenia

Kolejny wypadek na felernym skrzyżowaniu (FOTO)

25.03.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
38-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w czwartek 25 marca po południu na felernym skrzyżowaniu w Woli Mystkowskiej.
 
Skrzyżowanie z drogą wojewódzką w Woli Mystkowskiej to jeden z najniebezpieczniejszych punktów na naszych drogach, notorycznie dochodzi tam do poważnych wypadków i drobnych stłuczek, których przyczyną najczęściej jest wymuszenie pierwszeństwa przez kierowców wjeżdżających na drogę relacji Wyszków - Pułtusk.
Tym razem ten błąd popełnił jadący od strony Woli Mystkowskiej 38-letni motocyklista. Uderzył w mercedesa jadącego w stronę Wyszkowa. Obaj kierujący są mieszkańcami naszego powiatu. Ranny motocyklista trafił do szpitala.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Protetyka i estetyka

Protetyka i estetyka

Estetyka uśmiechu jest często elementem, który wpływa na samoocenę, pewność siebie i ogólne samopoczucie pacjenta. Osoby z uszkodzonymi, wypadającymi lub nieestetycznymi zębami często odczuwają dyskomfort i unikają uśmiechania się publicznie. Dzięki dzisiejszym zaawansowanym technologiom i technikom w protetyce dentystycznej, możliwe jest przywracanie naturalnego wyglądu i zdrowego uśmiechu.
zobacz więcej
Co warto kupować do biura online?

Co warto kupować do biura online?

Zaopatrzenie firmy w wodę, zimne i gorące napoje czy słodycze jest bardzo ważne dla dobrej kondycji pracowników i atmosfery w miejscu pracy. Dbałość o te aspekty przyczynia się do wyższej wydajności zatrudnionych osób i ich zadowolenia z wykonywanych obowiązków zawodowych. Napoje i słodyczy tworzą przyjemne przerwy w ciągu dnia i budują pozytywny wizerunek firmy w oczach partnerów biznesowych i Klientów.
zobacz więcej
Warsztat samochodowy Warszawa - znajdź warsztat w stolicy

Warsztat samochodowy Warszawa - znajdź warsztat w stolicy

Znalezienie rzetelnego mechanika w Warszawie może być prostsze, jeśli wiesz, gdzie szukać. Możesz przeszukać wyszukiwarkę lub poprosić znajomych o rekomendacje. Alternatywnie, istnieje platforma Motointegrator.com, która gromadzi ponad 400 warsztatów samochodowych w Warszawie w jednym miejscu. To także dobre rozwiązanie dla mieszkańców przedmieść, ponieważ można znaleźć mechaników blisko swojej lokalizacji, unikając konieczności podróżowania do centrum miasta.
zobacz więcej
Grzegorz Nowosielski zainaugurował kampanię wyborczą do senatu (FOTO)

Grzegorz Nowosielski zainaugurował kampanię wyborczą do senatu (FOTO)

Czas na zmiany – z tym hasłem wyborczym Grzegorz Nowosielski prawie 21 lat temu wygrał pierwsze wybory na burmistrza Wyszkowa. Teraz z tym hasłem startuje w wyborach do senatu, jako kandydat paktu senackiego. Swoją kampanię zainaugurował w piątek 8 września w WOK Hutnik. - Dziś stąd, z mojego Wyszkowa zwracam się o wsparcie i głosy wyborców wszystkich partii wchodzących w skład paktu senackiego. Bardzo proszę tych, którzy jeszcze nie wiedzą, na kogo będą głosować: dajcie mi szansę.
zobacz więcej