Kanalizacja na Zakręziu i I AWP

Wydarzenia

Kanalizacja na Zakręziu i I AWP

05.09.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszków przygotowuje się do dwóch dużych inwestycji kanalizacyjnych. We wtorek 6 września na spotkanie do urzędu zaproszeni są mieszkańcy os. Zakręzie. 10 i 17 września projektant odwiedzi posesje na osiedlu wzdłuż ul. I AWP.
O środki na budowę kanalizacji sanitarnej wzdłuż ul. I AWP gmina zamierzała wystąpić w tym roku, ale zgłosiło się zbyt mało osób chętnych do wybudowania przyłączy. – Ale mieszkańcy nadal są zainteresowani, deklarują, że porozmawiają z właścicielami innych nieruchomości – relacjonuje burmistrz Grzegorz Nowosielski. Gmina ma już pozwolenie na budowę i nadzieję, że dogada się z mieszkańcami w przyszłym roku. Na razie zmierza w terenie zweryfikować zaprojektowane przyłącza. W kolejne soboty, 10 i 17 września, przedstawiciel biura projektowego odwiedzi posesje przy ulicach: Komunalnej, Bławatkowej, Modrej, Chabrowej, Ruczajowej oraz przyległych. Kontakt możliwy jest pod numerem tel. 600-278-138.
W przyszłym roku – o ile mieszkańcy będą zainteresowani – gmina zaprojektuje kanalizację na os. Zakręzie. Sama dokumentacja to koszt rzędu kilkuset tysięcy złotych. Na spotkanie w sprawie inwestycji gmina zaprasza mieszkańców we wtorek 6 września o godz. 17 do urzędu miejskiego.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość