Jakie usługi dodatkowe oferują nowocześni przewoźnicy taxi?

Wydarzenia

Jakie usługi dodatkowe oferują nowocześni przewoźnicy taxi?

25.07.2018
autor: Red.
Nowocześni przewoźnicy taxi dwoją się i troją aby zainteresować klientów swoją ofertą. W tym celu stale poszerzają wachlarz proponowanych usług. Poza tradycyjnym przewozem osób z jednego punktu na mapie miasta w drugi, współczesne taksówki oferują także zakupy na telefon, monitorowany przewóz dzieci bądź wykonanie szeregu zleceń indywidualnych. Dowiedz się, w jakiej sytuacji warto zadzwonić po taxi!

Oto lista usług dodatkowych, jakie znaleźć można w ofercie polskiego przewoźnika Eko Taxi:

Płatność kartą i gotówką

Nowoczesne taksówki rozwijają się wraz z duchem czasu, dlatego obecnie nikogo już nie dziwi widok terminala płatniczego zamontowanego wewnątrz samochodu taxi. To udogodnienie szczególnie doceniane przez wszystkich entuzjastów płatności elektronicznych - wystarczy zbliżyć plastik do aparatury i poczekać na ciche "biip" aby transakcję uznać za dokonaną. Bez nadprogramowych kilometrów związanych z poszukiwaniem odpowiedniego bankomatu, czy też gorączkowego przeszukiwania portfela w celu wybrania stosownej ilości gotówki. Szybko, sprawnie i wygodnie!

Monitorowany przewóz dzieci

Potrzebujesz zorganizować bezpieczny i komfortowy transport dla najmłodszych członków rodziny? Zatrzymały cię obowiązki służbowe bądź utknąłeś w korku i nie masz możliwości dotrzeć po swoje dziecko na czas? A może Twoja pociecha potrzebuje błyskawicznie przedostać się na wieczorne zajęcia dodatkowe, a twoje auto trafiło do mechanika? To żaden problem! Wystarczy telefon na centralę Eko Taxi, aby móc zlecić przejazd dostosowany specjalnie do potrzeb najmłodszych. Zanim samochód podjedzie pod nieletniego pasażera, należy dokładnie omówić szczegóły trasy z dyspozytorem. Rodzice mogą także poprosić, aby kierowca osobiście odprowadził malucha pod drzwi szkoły czy mieszkania bądź wykonał telefon informujący o bezpiecznym zakończeniu przejazdu. To wspaniała opcja dla wszystkich zapracowanych rodziców!

Całodobowe zakupy na telefon

Wśród oferty usług dodatkowych przewoźnika Eko Taxi znaleźć można także opcję całodobowych zakupów na telefon. To opcja szczególnie chętnie wybierana przez wszelkich nocnych imprezowiczów, którzy pragną przedłużyć zabawę i zdobyć niezbędne w tym celu zaopatrzenie. Zamiast organizować czasochłonną i forsującą wyprawę do najbliższego sklepu nocnego bądź stacji benzynowej, wystarczy sięgnąć po telefon i wykręcić numer na centralę taxi. Kierowca zjawi się już kilka chwil później z kompletną listą przekazanych przy połączeniu telefonicznym zakupów! To usługa przydatna także w momencie, kiedy potrzebujemy leków z apteki bądź dostawy jedzenia z restauracji, która nie przewiduje opcji regularnych dowozów jedzenia.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość