Gmina Długosiodło w obiektywie

Wydarzenia

Gmina Długosiodło w obiektywie

24.06.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Mieszkańców i turystów Centrum Kultury w Długosiodle zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Gmina Długosiodło w obiektywie”. Tereny gminy należą do najbardziej urokliwych w naszych okolicach, więc inspiracji do pięknych ujęć z pewnością nie zabraknie.
 
Konkurs ma promować (i taka też jest jego tematyka) walory miejscowej przyrody, flory, fauny, grzybów, krajobrazów, miejsc pamięci, pomników, obiektów religijnych. Udział mogą wziąć mieszkańcy oraz turyści odwiedzający gminę, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.
Każdy może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć. Przyjmowane będą w dniach 17 - 31 sierpnia. Należy je nadesłać w formie elektronicznej na adres: gciksir@dlugosiodlo.pl z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”. Fotografie muszą być opisane: imię i nazwisko, tytuł zdjęcia oraz nazwa miejscowości, w której zostało wykonane. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG: dłuższy bok nie mniej niż 2400 pixeli, minimalna rozdzielczość 250 dpi.
Do prace należy dołączyć formularz rejestracyjny (regulamin i formularz do pobrania ze strony www.dlugosiodlo.pl ).
Co ważne, jeżeli na fotografiach znajduje się wizerunek osoby, autor zobowiązany jest dołączyć jej pisemne oświadczenie, że wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację i rozpowszechnianie wizerunku.
Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Długosiodła, w mediach społecznościowych, zostaną też wykorzystane w przewodniku promującym Gminę Długosiodło. Zobaczyć je będzie można również na wystawie w Centrum Kultury.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość