Dwa wypadki, dwóch rannych (foto)

Wydarzenia

Dwa wypadki, dwóch rannych (foto)

16.12.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Dwa wypadki, dwóch nietrzeźwych kierujących i sześć kolizji drogowych - to bilans ostatniego weekendu na drogach naszego powiatu.
 
O pierwszym wypadku informowaliśmy już na łamach naszego portalu. W piątek 13 grudnia ok. godz. 21.40 na ul. Wyszkowskiej w Rząśniku doszło do zderzenia dwóch osobówek. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że kierujący daewoo, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy saaba. Po zderzeniu saab zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziony został kierowca daewoo.
Do kolejnego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Ostrymkole Dworskim. Z pierwszych informacji zebranych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca lexusa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku do szpitala przetransportowano pasażera pojazdu. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie.
Oprócz dwóch wypadków, policjanci pracowali także na miejscu sześciu kolizji drogowych, których przyczynami było m.in. niedostosowanie prędkości do warunków lub nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość