Czołówka w Kamieńczyku (foto)

Wydarzenia

Czołówka w Kamieńczyku (foto)

09.09.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KP PSP Wyszków
Samochody osobowe zderzyły się czołowo w sobotę 8 września na drodze krajowej nr 62, na wysokości Kamieńczyka. Rannych zostało 6 osób, w tym małe dziecko. Z powodu wypadku ruch na drodze został całkowicie wstrzymany.
Straż pożarna została powiadomiona o zdarzeniu o godz. 16. Na miejscu zastali sześcioro poszkodowanych. Same wyszły z rozbitych aut, ale uskarżały się na dolegliwości. Wśród nich było mało dziecko. Karetki zabrały wszystkich do szpitali.
W czasie prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 62 był całkowicie wstrzymany. Policja starała się zorganizować objazdy.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wietnam dla początkujących (foto)

Wietnam dla początkujących (foto)

- to tytuł książki i spotkania z jej autorem Mieczysławem Szczepańskim, który do Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej przyjechał 10 maja. Było to kolejne spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, w tym roku pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”
zobacz więcej
Spędź weekend na Mazowszu

Spędź weekend na Mazowszu

Świat walczy z kryzysem sanitarnym i ekonomicznym, a branża turystyczna jest jedną z najbardziej dotkniętych przez epidemię. – W tym roku wspierajmy więc lokalną turystykę – apeluje marszałek Adam Struzik. Gdzie warto pojechać i co zobaczyć na Mazowszu? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji turystycznych w regionie.
zobacz więcej
Kobiece – zamiast budowlanych

Kobiece – zamiast budowlanych

Wyszków nie rezygnuje z organizacji targów. W tym roku odbyły się budowlane, w przyszłym będą dla kobiet. Spotkanie firm i osób zainteresowanych udziałem – w środę 19 października o godz. 15 w urzędzie miejskim.
zobacz więcej
Dieta dla cukrzyka - jakie produkty może jeść osoba chora?

Dieta dla cukrzyka - jakie produkty może jeść osoba chora?

Cukrzyca, zwłaszcza typu II, zalicza się obecnie do jednej z najczęściej występujących chorób przewlekłych. Do powszechnego występowania tej choroby cywilizacyjnej przyczynia się m.in. prowadzony przez wielu ludzi niezdrowy tryb życia, czyli brak odpowiedniej ilości ruchu, połączone z nieprawidłowym odżywaniem. Tymczasem aktywność fizyczna połączona ze zdrową dietą są kluczowe dla profilaktyki wielu przewlekłych chorób, w tym cukrzycy typu II. Odżywanie jest także ważnym elementem w momencie zdiagnozowania choroby, wspomagającym leczenie. Jak powinna wyglądać dieta cukrzyka? Które produkty są wskazane, a których należy unikać? Zapraszamy do lektury.
zobacz więcej