„Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy?” Konkurs rozstrzygnięty

Wydarzenia

„Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy?” Konkurs rozstrzygnięty

17.01.2018
autor: Redakcja
Miło nam poinformować, że konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” wygrał Pan Piotr Kulesza.
Zdjęcie przedstawia oczywiście pieniek w parku miejskim, co odgadli wszyscy uczestnicy konkursu. Spośród odpowiedzi na drugą część pytania - z czym Ci się? – wybraliśmy tę nadesłaną przez Pana Piotra Kuleszę: „Znajduje się w parku, a kojarzy mi się z kulą ziemską, różnymi narodowościami, kulturami, które łączą się i tworzą coś pięknego”.
Park to z pewnością jedno z najlepiej kojarzonych miejsc w Wyszkowie. Wielu uczestnikom konkursu sfotografowane miejsce kojarzy się z młodością, miłością, beztroską, piciem piwka nad Bugiem, a nawet nieskończonością…Nie brakuje sugestii, że w naszym mieście brakuje „fajnych miejsc dla młodych, relaksujących się, pełnoletnich ludzi”, „gdzie można wypić piwo bez ryzyka dostania mandatu”.
Wszystkim dziękujemy za udział w naszej zabawie konkursowej, a Pana Piotra zapraszamy do redakcji Nowego Wyszkowiaka (ul. Pułtuska 20B) po obiór vouchera wartości 100 zł do wykorzystania w Manhattanie.
Kolejny konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” już za miesiąc. Do wspólnej zabawy zapraszamy z Cocktailbarem Manhattan, z Wami już od 1999 r.!
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość