Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w ogrodzenie i dachował (FOTO)

Wydarzenia

Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w ogrodzenie i dachował (FOTO)

24.11.2021
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. OSP KSRG Długosiodło, KPP Wyszków
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek 23 listopada przed północą na drodze powiatowej w Białymbłocie-Kobyli.
Kiedy strażacy OSP KSRG Długosiodło przybyli na miejsce, zobaczyli leżące na dachu, roztrzaskane BMW, tarasujące oba pasy ruchu. Kierowcy udało się opuścił pojazd przed przybyciem służb. Ze wstępnych ustaleń policjantów wyjaśniających to zdarzenie wynika, że 21-letni kierowca BMW, jadąc od strony Długosiodła, zauważył sarnę, która wbiegła na drogę. W celu uniknięcia zderzenia ze zwierzęciem mieszkaniec gminy Wyszków gwałtownie zahamował i skręcił kierownicą. Młody kierowca stracił panowanie nad BMW, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Po uderzeniu w płot auto 21-latka dachowało i zatrzymało się na środku jezdni.
Mężczyzna został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Może mówić o dużym szczęściu, bo nie został poważnie ranny. Droga była zablokowana przez ponad 2 godziny, a podróżujący kierowani byli na objazdy.
 

ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość