Chciał tylko spalić gazety (WIDEO, FOTO)

Wydarzenia

Chciał tylko spalić gazety (WIDEO, FOTO)

09.06.2021
autor: opr. SB, wideo: KPP Wyszków, fot. KP PSP Wyszków, OSP Kamieńczyk
Domek letniskowy w Kamieńczyku spłonął we wtorek 8 czerwca. Właściciel działki chciał tylko spalić gazety w piecyku...
 
Groźny pożar na działce letniskowej w Kamieńczyku wybuchł po godz. 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że właściciel chciał spalić gazety w piecyku, i nieostrożnie się z nim obchodząc, doprowadził do pożaru, powodując całkowite spalenie budynku. Na szczęście małżeństwo z Warszawy samodzielnie opuściło domek jeszcze przed przyjazdem służb i nikt nie został ranny.
Wyszkowska straż pożarna informuje, że w chwili przybycia pierwszych zastępów ogień wydostawał się na zewnątrz przez okna oraz dach. „Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru przez podanie 3 prądów wody.”
Akcja gaśnicza trwała ponad 3 godziny. Brało w niej udział 17 strażaków.
 
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik, wyraz wdzięczności ojcom, dziadkom, rodakom, którzy walcząc i ginąc za Ojczyznę, zapisali się w jej historii, stanie przy Sanktuarium Świętej Rodziny. Poświęcenie i odsłonięcie pomnika odbędzie się w niedzielę 18 listopada po Mszy św. o godz. 12 pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Stefanka. Trwają ostatnie prace przy pomniku.

zobacz więcej
Jesteśmy, by rozwiać obawy (foto)

Jesteśmy, by rozwiać obawy (foto)

Bardzo emocjonalne było spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy linii elektroenergetycznej 2x400 kV Ostrołęka – Stanisławów (etap II)  na terenie gminy Zabrodzie, które odbyło się 24 lipca w Kicinach. Mieszkańcy obawiają się niekorzystnego dla ich zdrowia oddziaływania pola elektromagnetycznego, hałasu towarzyszącemu pracującym urządzeniom, obniżenia wartości działek, zniszczenia krajobrazu i utraty walorów turystycznych. Nie chcą tej inwestycji na swoim terenie. Ich wątpliwości i obawy starali się rozwiać przedstawiciele inwestora. Ale też dobitnie stwierdzili: Ta linia musi powstać.
zobacz więcej
Kuchnia a szklane panele - co i jak?

Kuchnia a szklane panele - co i jak?

Panele szklane instalowane w kuchni są ważnym elementem wielu współczesnych aranżacji. O ile pusty panel szklany bez nadruku można położyć na dowolnej tapecie, to grafika może ulec zniszczeniu przez ciepło. Dlatego godnym uwagi rozwiązaniem jest nadrukowanie wybranego wzoru bezpośrednio na szkle. Można to wykonać za pomocą nowoczesnego nadruku UV.
zobacz więcej
Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli

Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli

W poniedziałek 8 marca rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Wyszków. Podobnie jak w latach ubiegłych, odbywa się poprzez system elektroniczny.
zobacz więcej