Będzie transmisja uroczystości pogrzebowej ks. Stacheckiego

Wydarzenia

Będzie transmisja uroczystości pogrzebowej ks. Stacheckiego

17.11.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Uroczystość pogrzebowa śp. ks. kan. Pawła Stacheckiego, wieloletniego proboszcza parafii św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku, transmitowana będzie przez Internet. Jak już informowaliśmy, odbędzie się w środę 18 listopada.
 
Ks. kan. Paweł Stachecki zmarł, w wieku 70 lat, w sobotę 14 listopada późnym wieczorem. Z dniem 1 września przeszedł na emeryturę po 31 latach sprawowania funkcji proboszcza brańszczykowskiej parafii.
Uroczystości pogrzebowe:
wtorek 17 listopada, godz. 18.00: różaniec w kaplicy pw. św. Józefa w Domu Pogrzebowym „Czyżak” w Wyszkowie (ul. Pułtuska 177)
środa 18 listopada, godz. 13.00: Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Po Mszy św. pogrzebowej trumna z ciałem śp. ks. kan. Pawła Stacheckiego zostanie złożona do grobu kapłańskiego na cmentarzu parafialnym w Brańszczyku.
„W porozumieniu z Gminą Brańszczyk i Gminnym Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Brańszczyku informujemy, że Msza Święta pogrzebowa ks. Kanonika Pawła Stacheckiego w dniu 18 listopada 2020 r. (środa) o godz. 13 będzie transmitowana on-line” - informuje Starostwo Powiatowe w Wyszkowie.
Transmisja na żywo będzie dostępna na stronach:
www.branszczyk.pl
www.powiat-wyszkowski.pl
oraz na profilach facebook:
- Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Brańszczyku
- Powiatu Wyszkowskiego
- Gminy Brańszczyk.
Link do transmisji zostanie udostępniony 18 listopada bezpośrednio przed uroczystościami pogrzebowymi. 
NINA - kopia
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość