Basen wraca do normalnych godzin pracy

Wydarzenia

Basen wraca do normalnych godzin pracy

19.02.2021
autor: Sylwia Bardyszewska
Od soboty 20 lutego wyszkowska pływalnia wraca do normalnych godzin pracy, będzie czynna od rana do późnego wieczora.
 
Przypomnijmy, że otwarcie basenów od 12 lutego rząd obwieścił tydzień wcześniej. Nie wszystko było jednak tak oczywiste, bo dopiero w przeddzień i to późnym popołudniem rząd opublikował rozporządzenie regulujące zasady, na jakich mogą funkcjonować pływalnie. Przez tydzień zarządzający tego typu obiektami tkwili więc w zawieszeniu, nie mogąc podjąć żadnej decyzji. Zwłaszcza, że z projektu rozporządzenia wynikało, że na basenach będą mogły odbywać się tylko zajęcia zorganizowane i współzawodnictwo.
Ostatecznie rozporządzenie ma jednak inny kształt. Korzystać z pływalni mogą wszyscy, ale na przygotowanie się na takie otwarcie wyszkowska „Błękitna” potrzebowała kilku dni. Dotychczas pracowała w mocno ograniczonym zakresie, w godzinach 12-20 korzystały z niej szkoły. W związku z tym część pracowników znajdowała się na postojowym.
Klienci indywidualni na pływalnię wrócili w poniedziałek 15 lutego. Przez pierwsze dni obiekt nie pracował jednak pełną parą, ale od południa. Dodatkowo w tygodniu, ze względu na zajęcia szkolne, trzeba się liczyć z ograniczeniami w dostępie do wszystkich torów:
poniedziałek i środa: w godz. 12-19
wtorek: w godz. 12-17
czwartek: w godz. 12-18
piątek: w godz. 12-16
Od soboty 20 lutego basen wraca do normalnych godzin pracy. Od poniedziałku do soboty czynny będzie w godz. 6-22, w niedziele w godz. 7-22. 
Od soboty będzie można korzystać również z saun, które teraz trzeba rezerwować (bezpośrednio w kasie lub telefonicznie pod nr 29-743-02-05). Rezerwacja może być dokonana na bieżący tydzień (od piątku do piątku).
Sauny czynne będą: od poniedziałku do piątku w godz. 6-9 i 16-22, w soboty i niedziele w godz. 7-22.
W jednej saunie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby. Wejścia o pełnych godzinach: 6, 7, 8 itd. 15-minutowe opóźnienie unieważnia rezerwację. Jedno wejście nie może przekroczyć 45 minut.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość