WEEKEND: Nie tylko piłka nożna

Sport

WEEKEND: Nie tylko piłka nożna

06.04.2018
autor: Maciej Kowalski
Nadchodzący weekend sportowo wygląda nieźle. Pogoda dopisuje, więc warto wybrać się podziwiać naszych sportowców na żywo.
W sobotę o 14.00 rozpoczną wiosenną rundę piłkarze WKS Rząśnik - liderzy warszawskiej B-klasy. Ich przeciwnikiem w wyjazdowym meczu będą zawodnicy Farmacji Tarchomin. Rząśniczanie powinni z tego meczu przywieźć trzy punkty, bo Farmacja to jedna z najsłabszych drużyn ligi.

W sobotę o 17 w Wyszkowie, na stadionie WOSiR odbędzie się mecz futbolu amerykańskiego. Rhinos Wyszków (bez amerykańskich graczy - piszemy o tym TUTAJ) podejmą Lowlanders Białystok. Zawodnicy ze stolicy Podlasia w sezonach 2015, 2016 i 2017 zajęli trzecie miejsce w TopLidze PLFA i są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

W niedzielę o 11 na stadionie WOSiR zagrają Wyszkowskie Rezerwy, czyli II drużyna Bugu Wyszków ("Jedynka" ma wolny termin). Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Wisła Maciejowice. Liczymy na dobry występ Bugu II i cenne punkty.

Również 8 kwietnia, ale o 14 swoje mecze rozegrają B-klasowe drużyny z naszego powiatu. Na stadionie w Rząśniku zagra WKS Mystkówiec (ich przeciwnikiem będzie GUKS Krasnosielc), a Wymakracz Długosiodło rozegra wyjazdowe spotkanie z Iskrą Zaręby Kościelne.

Na zakończenie weekendu swój mecz zagrają Loczki Wyszków. Piłkarki wicelidera II ligi jadą do Warszawy, gdzie czeka je spotkanie z AWS UW Warszawa. Początek spotkania o godzinie 18, mecz odbędzie się na bocznym boisku Drukarza Warszawa (Park Skaryszewski).


Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość