SPORTOWY WEEKEND: Powiewy wiosny

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Powiewy wiosny

30.01.2020
autor: mjk
Powinno być calkiem ciekawie. Piłkarze grają sparingi, siatkarze - jeden z najważniejszych meczów ligowych, a młodzież... w tenisa stołowego

SOBOTA:
Już od godziny 9.00 najlepsi młodzi tenisiści stołowi (szkoły podstawowe) rozegrają drużynowy turniej w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych. Miłośnicy ping-ponga powinni wybrać się do hali sportowej WOSiR.

Bug Wyszków o 11.00 podejmie, na stadionie miejskim, trzeci zespół ciechanowsko-ostrołęckiej Ligi Okręgowej - Żbik Nasielsk. Zapowiada się bardzo ciekawy sparing.

Wymakracz Długosiodło zagra mecz sparingowy z Huraganem II Wołomin. Przeciwnik zajmuje piąte miejsce w warszawskiej grupie A-klasy. Mecz odbędzie się w Wołominie o 17.30 (ul. Korsaka 4).

NIEDZIELA:
Już o 10.00 na stadion w Długosiodle wybiegną dwie drużyny z naszego powiatu - WKS Rząśnik i WKS Mystkówiec. Będzie to pierwszy mecz nowego trenera rząśniczan - Przemysława Kaczmarczyka

W Mławie o 11.00 kolejny mecz Ligi Młodziczek zagrają piłkarki ręczne UKS 1 Wyszków. Zawkrze Mława nie zdobyło jeszcze punktu w lidze i mamy nadzieję, że tak będzie również po niedzielnym meczu.

Wieczorem warto wybrać się do Kobyłki, gdzie lider III ligi - Camper Wyszków zagra z wiceliderem - Trójką Kobyłka. Stawka meczu jest wysoka! Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18.00 w hali przy PSP nr 3 w Kobyłce (ul. Załuskiego 57).
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość