Szkoły podstawowe:
W szkołach podstawowych odbyły się następujące zawody:- Minipiłka nożna dziewcząt i chłopców.
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Minipiłka koszykowa dziewcząt i chłopców.
- Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców.
- Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców.
- Unihokej dziewcząt i chłopców.
- Minipiłka siatkowa dziewcząt i chłopców.
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców.
- Ringo (gra mieszana).
- Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców.
Największe sukcesy w kategorii szkół podstawowych:
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego:
I miejsca:
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Jakub Sema, Szymon Sadowski
• SP nr 5 w Wyszkowie – mini piłka siatkowa chłopców
II miejsca:
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływa-nie dziewcząt – Natalia Skoczeń
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływa-nie chłopców – Bartosz Kucharczyk
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
III miejsca:
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Hanna Sosnowska, Zuzanna Kozłowska, Julia Salwin
Mistrzostwa międzypowiatowe:
I miejsca:
• SP nr 1 w Wyszkowie – mini piłka ręczna dziewcząt
• SP nr 1 w Wyszkowie – mini piłka ręczna chłopców
• SP nr 5 w Wyszkowie – mini piłka siatkowa chłopców
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Julia Śniadała, Hanna Sosnowska, Julia Salwin, Zuzanna Kozłowska, Natalia Skoczeń, Izabela Gruchalska, Barbara Więch, Adrianna Wyszyńska
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – sztafeta
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Jakub Morka, Bartosz Kucharczyk, Szymon Sadowski, Dominik Szymański, Wiktor Wasilewski, Piotr Wilczyński
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
II miejsca:
• SP nr 5 w Wyszkowie – mini piłka siatkowa dziewcząt
• SP nr 5 w Wyszkowie – indywidualne biegi przełajowe – Barbara Więch
• SP w Zabrodziu – unihokej chłopców
• SP nr 1 w Wyszkowie – mini piłka koszykowa chłopców
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Antonina Gołębiewska, Wiktoria Hilak, Oliwia Ostaszewska, Sandra Łysik, Wiktoria Gierek, Melania Kaźmierczak, Zuzanna Piwo-wska, Aleksandra Kwiatkowska
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – sztafeta
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Fabian Dyga, Jakub Napiórkowski, Rafał Łysik, Nikodem Narowski, Filip Szczesny, Jakub Sema, Mateusz Szymański
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
III miejsca:
• SP nr 5 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Mateusz Borek, Jakub Gajewski, Kasjan Szwejda
• SP w Ulasku – indywidualne biegi przełajowe – Kacper Wykowski
Gimnazja:
W gimnazjach odbyły się następujące zawody:- Piłka nożna dziewcząt i chłop-ców.
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców.
- Piłka ręczna dziewcząt i chłopców.
- Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców.
- Unihokej dziewcząt i chłopców.
- Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.
- Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców.
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Ringo (gra mieszana).
- Lekka Atletyka kl. I-II i kl. III dziewcząt i chłopców.
Największe sukcesy w kategorii gimnazjów:
Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego:
I miejsca:
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka siatkowa chłopców
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka nożna chłopców
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – JowitaKrawczyk
II miejsca:
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Kacper Jadzewski, Mateusz Jaszewski, Hubert Szczęsny
III miejsca:
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Julia Borzymek
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
Mistrzostwa międzypowiatowe:
I miejsca:
• Gimnazjum w Somiance – piłka nożna dziewcząt
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka nożna chłopców
• Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie – piłka koszykowa chłopców
• Gimnazjum w Rybnie – indywidualne zawody w Lekkiej Atletyce – Szymon Rzemek
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Małgorzata Końska, Klaudia Król, Vanessa Rakowiecka, Alicja Dąbrowska, Julia Borzymek, Jowita Krawczyk
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – sztafeta
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Antoni Depta, Aleksander Wyszyński, Hubert Szczesny, Mateusz Jaszewski
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
II miejsca:
• Gimnazjum w Rząśniku – indywidualne biegi przełajowe – Martyna Jechna
• Gimnazjum w Długosiodle – indywidualne biegi przełajowe – Piotr Wiciński
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka siatkowa chłopców
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka siatkowa dziewcząt
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – Aleksandra Gołębiewska, Aleksandra Depta, Klaudia Jackiewicz, Dominika Jackiewicz, Emilia Purgacz
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie dziewcząt – sztafeta
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Kacper Ponichtera, Patryk Kowalczyk, Dawid Apelski, Maciej Sosnowski, Kacper Jaszewski, Kajetan Depta, Piotr Gorczyński,
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – sztafeta
III miejsca:
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – indywidualne biegi przełajowe – Natalia Skoczeń
• Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie – indywidualne biegi przełajowe – Antoni Dziubiel
• Gimnazjum w Zabrodziu – unihokej dziewcząt
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka ręczna dziewcząt
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – piłka ręczna chłopców
• Gimnazjum w Rząśniku – drużynowy tenis stołowy dziewcząt
• Gimnazjum w Rybnie – indywidualne zawody w Lekkiej Atletyce – Piotr Sieńkowski
• Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie – pływanie chłopców – Kajetan Augustynik
Szkoły ponadgimnazjalne:
W szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się następujące zawody:- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.
- Piłka nożna dziewcząt i chłopców (boisko sztuczne).
- Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców.
- Tenis stołowy dziewcząt i chłopców.
- Tenis stołowy debel dziewcząt i chłopców.
- Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców.
- Pływanie dziewcząt i chłopców.
- Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców.
- Piłka ręczna dziewcząt i chłopców.
- Lekka atletyka dziewcząt i chłopców.
Nasi zawodnicy ze szkół ponadgimnazjalnych w tym roku, niestety, nie wywalczyli czołowych pozycji na mistrzostwach wojewódzkich i zawodach międzypowiatowych. Najlepsze były dwa siódme miejsca w indywidualnych biegach przełajowych, które wywalczyli Bartosz Samsel (I LO w Wyszkowie) oraz Dariusz Bulecki (CEZiU w Wyszkowie).