SIATKÓWKA: Zgodnie z planem Camper w finale (foto)

14.04.2017
Zgodnie z planem Camper Wyszków awansował do finału rozgrywek siatkarskiej IV ligi mazowieckiej. W czwartek w 60 minut odprawił ADS Wolta Warszawa 3:0.

Mecz od początku toczył się pod dyktando wyszkowskiej drużyny. Goście, którzy w pierwszym meczu w Warszawie pokazali się naprawdę z niezłej strony, w pierwszym secie meczu w Wyszkowie nie mieli wiele do powiedzenia. Dobrze funkcjonował blok wyszkowian, a grający trener Maciej Główczyński osobiście zakończył kilka akcji Campera. W połowie drugiego seta mógł spokojnie pożegnać parkiet i założyć dres, bo sytuacja była opanowana. Po drugim secie w szeregi naszych graczy wkradło się jednak rozluźnienie. Gra była wyrównana do stanu 11:11, a co ciekawe 7 z 11 punktów warszawianie zdobyli po złej zagrywce naszych siatkarzy. Na szczęście szybko sytuacja wróciła do normy i bez większych problemów, po godzinie gry, siatkarze z Wyszkowa mogli wznieść ręce do góry w geście triumfu.
Turniej finałowy odbędzie się 29 i 30 kwietnia. Miejsce finału nie jest jeszcze znane, Camper zgłosił swoją gotowość do organizacji finałowego turnieju.

Camper Wyszków – ADS Wolta Warszawa 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
MVP meczu: Krystian Kruk