SIATKÓWKA: Przegrali nie tylko  z przeciwnikiem

SIATKÓWKA: Przegrali nie tylko z przeciwnikiem

06.12.2016
Szkoda, że w IV lidze o wyniku meczu nie decydują tylko względy sportowe - mówili wyszkowscy siatkarze po pierwszym meczu tego sezonu. W Mławie, w piątek, Camper Wyszków przegrał 2:3 z miejscowym Zawkrzem.
Nasza drużyna na pierwsze spotkanie IV ligi udała się do lidera rozgrywek. Mławianie rozegrali do tej pory trzy spotkania i wszystkie rozstrzygnęli na swoją korzyść. Jednak nasi siatkarze jechali do Mławy po zwycięstwo.
Pierwszy set był bardzo wyrównany, ale w ostatnich piłkach dokładniejsi byli miejscowi, wygrywając 25:22.
Potem do głosu doszli nasi zawodnicy, którzy drugiego seta wygrali 25:22, a trzeciego 25:16.. Kiedy wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą Campera, okazało się, że wyszkowianie musieli walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale także z sędziami. Kilka błędnych decyzji  sędziów spowodowało nerwy w naszym zespole. Na domiar złego, po kolejnym błędzie arbitrów czerwoną kartką został ukarany środkowy Campera - Dariusz Szulik. Set zakończył się wynikiem 25:22 dla gospodarzy i drużyny musiały przystąpić do tie-breaka.
W ostatniej partii mławianie okazali się lepsi, wygrywając 15:5 i zgarniając dwa punkty za zwycięstwo.

Kolejne spotkanie Camper rozegra u siebie, 17 grudnia rywalem naszego zespołu będzie Gwardia Legionowo.