SIATKÓWKA: Porażka na koniec sezonu zasadniczego

01.03.2021
Ostatni mecz sezonu zasadniczego siatkarze Campera Wyszków rozegrali w Warszawie z Metrem. Gospodarze pokonali naszych zawodników 3:0. Nie zmieniło to miejsca Campera w tabeli.

Pierwsze dwa sety wyraźnie wygrali gospodarze, choć początkowa faza obu partii wskazywała na bardziej zacięte widowisko. Warto wspomnieć, że w drugim secie pierwszy raz po długiej przerwie pojawił się na parkiecie Karol Kościński. Zawodnik ten powinien być wzmocnieniem składu na fazę play-off.
W trzecim secie wydawało się, że wreszcie do głosu dojdą podopieczni trenera Gerymskiego. Przez większą część seta wyszkowianie prowadzili, ale w końcówce gospodarze zdobyli kilka ważnych punktów i najpierw dogonili Campera, a potem wygrali decydujące piłki, kończąc mecz.

Metro Warszawa- KS Camper Wyszków 3:0 (25:21; 25:19; 25:22)

Nasz przeciwnik w play-offie - Legia Warszawa w ostatnim meczu wygrała z Centrum Augustów 3:0, choć w ostatnim secie męczyła się, zwyciężając dopiero 31:29.
Pierwsze mecze rundy play-off rozegrane będą 13 i 14 marca w Warszawie. Legia Warszawa w sezonie zasadniczym przegrała tylko jedno spotkanie, ale w meczu z Camperem było bardzo blisko do sprawienia niespodzianki. Wyszkowianie przegrali 2:3, będąc równorzędnym przeciwnikiem legionistów. Miejmy nadzieję, że przez najbliższe dwa tygodnie Camper dobrze przygotuje się na mecze z Wojskowymi.