SIATKÓWKA: Planowe zwycięstwo Campera

16.12.2019
Zgodnie z przewidywaniami, Camper Wyszków pokonał w sobotę najsłabszy zespół III ligi - Grom Przytyk 3:0.

Mecz był dość zacięty, wyszkowianie w pierwszym secie mieli spore problemy z ambitnymi zawodnikami spod Radomia. Po przegranej w pierwszej partii 24:26 goście nie załamali się i w następnych setach grali nadal niezłe spotkanie. Set drugi i trzeci zakończyły się takim samym wynikiem 25:22 dla wyszkowian, co świadczy o tym, że nie był to dla Campera spacerek.
Po zwycięstwie nasi siatkarze zajmują w dalszym ciągu drugie miejsce w tabeli III ligi. Prowadzi Trójka Kobyłka, która, tak jak wyszkowianie, zgromadziła 22 pkt., ale ma jeden mecz zaległy.

Camper Wyszków - Grom Przytyk 3:0 (26:24; 25:22; 25:22)

Przed świąteczną przerwą gracze Sławomira Gerymskiego udadzą się na wyjazdowy mecz do Mławy, gdzie zmierzą się z tamtejszym Zawkrzem. W hali WOSiR zobaczymy ich dopiero 11 stycznia 2020, kiedy podejmą UKS Olimp Skaryszew.