SIATKÓWKA: Młode zawodniczki UKS Polonez w finale Mistrzostw Mazowsza

28.06.2020
Połączony zespół Wyszków - Lubowidz nie zawodzi. W sobotę młode siatkarki uzyskały awans do finałowego turnieju Mistrzostw Mazowsza w kategorii trójek dziewcząt.

Pisaliśmy już o tym, że nasza świetna wyszkowska para Liliana Wójcik i Aleksandra Gołębiewska połączyła siły z dwójką z Lubowidza (która wygrała zeszłoroczne rozgrywki Kinder +). Taki „dream team” musi walczyć o najwyższe miejsca. Połączony zespół w sobotę awansował do finałowego turnieju Mistrzostw Mazowsza (czyli do czołowej ósemki w województwie).
W turnieju w Ożarowie drużyna Lubowidz/Wyszków wygrała wszystkie mecze. Trenerka Marta Wójcik była bardzo zadowolona z postawy swoich podopiecznych: - Wygraliśmy m.in. z bardzo dobrym zespołem Atena Warszawa,

8-9 sierpnia rozegrane zostaną finały wojewódzkie we wszystkich kategoriach dla 8 najlepszych zespołów w każdej kategorii.
Równie dobrą informacją jest fakt powołania Liliany Wójcik na zgrupowanie szkoleniowe kadry Polski U-14 (z całego kraju powołania otrzymało 30 zawodniczek).