SIATKÓWKA: Camper z piekła do nieba!

03.02.2020
Siatkarze Campera Wyszków wygrali bardzo ważny mecz mazowieckiej III ligi. W niedzielę wieczorem pokonali w Kobyłce miejscową Trójkę 3:2, choć przegrywali już 0:2.
Mecz lidera i wicelidera siatkarskiej III ligi był bardzo ważny dla obu stron. Mecz był bardzo wyrównany, ale w początkowej fazie lepiej ze stresem radzili sobie gospodarze. Pierwszego seta wygrali do 22, a drugi po licznych zwrotach akcji 29:27. Trzeci set był równie zacięty, na szczęście w końcówce podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego okazali się lepsi wygrywając wojnę nerwów 28:26.
Był to przełomowy moment tego spotkania. Siatkarze Camper,a niesieni dopingiem kilkudziesięciu kibiców, którzy przyjechali na mecz z Wyszkowa, wygrali czwartego seta do 22, a w tie-breaku kontrolowali grę i wygrali 15:10.
Dzięki temu lider rozgrywek - Camper ma pięć punktów przewagi nad Trójką i Iskrą Warszawa.

UKS Trójka Kobyłka - KS Camper Wyszków 2:3 (25:22, 29:27, 26:28, 22:25, 10:15)

W najbliższy weekend Camper gra z zajmującym czwarte miejsce w tabeli Jaguarem Wolanów. Mecz odbędzie się w sobotę o 17.00 w hali WOSiR.