SIATKÓWKA: Camper wygrywa w Wolanowie

25.11.2019
autor: opr. mjk

Po ubiegłotygodniowej pierszej porażce gracze Sławomira Gerymskiego w czwartek udali się do Wolanowa, by zmierzyć się z tamtejszym Jaguarem. Wrócili z trzema punktami.

Camper rozpoczął spotkanie znakomicie. W pierwszej odsłonie wyszkowianie nie dali większych szans gospodarzom i triumfowali 25:19. Set numer dwa ponownie należał do graczy z Wyszkowa. Jaugar zdobył tylko 20 punktów.  Dwa bardzo łatwo wygrane sety uśpiły nieco siatkarzy z Wyszkowa i gospodarze w trzeciej partii podjęli walkę z zespołem trenera Gerymskiego. Po wyrównanej grze Jaguar wygrał 25:19. Porażka zadziałała mobilizująco na ekipę z Wyszkowa. Camper pewnie triumfowali w czwartym secie 25:16 i w całym meczu 3:1.

Jaguar Wolanów-Camper Wyszków 1:3 (19:25, 20:25, 25:19, 16:25)

Już w następnej kolejce do Wyszkowa zawita zespół MKS MDK Warszawa. Mecz odbędzie się w sobotę, 30 listopada o 17.00 w hali WOSiR.