SIATKÓWKA: Camper wygrywa i nadal jest trzeci

18.01.2021
Pewną wygraną wyszkowskiego Campera zakończył się sobotni mecz naszych siatkarzy z UKS Centrum Augustów. Podopieczni Sławomira Gerymskiego w godzinę pokonali gości 3:0.

We wszystkich setach sobotniego spotkania lepsi wbyli zawodnicy z Wyszkowa. Pierwszy set był najbardziej wyrównany, ale goście popełnili sporo niewymuszonych błedów i partia zakończyła się wynikiem 25:20. W kolejnych setach Camper kontrolował sytuację od początku i wygrał kolejno 25:18 i 25:16. Po godzinie i kilku minutach było już po meczu.
Najgoźniejsi w walce o playoffy rywale Campera tracili punkty. Metro przegrało 1:3 ze Spartą Grodzisk Mazowiecki, a zespół MOS Wola tylko 3:2 pokonał Międzyrzecką Trójkę. Za trzy punkty wygrał SMS Spała i ma tyle samo punktów co wyszkowianie (23).