SIATKÓWKA: Camper wygrywa i czeka na  decydujący mecz (foto)

SIATKÓWKA: Camper wygrywa i czeka na decydujący mecz (foto)

07.03.2017
Siatkarze Campera Wyszków, występujący w grupie A mazowieckiej IV ligi, kolejny raz wygrali. Do końca rozgrywek pozostały im jeszcze trzy mecze.
W sobotę w hali WOSiR Camper spotkał się z zajmującą w tabeli trzecie miejsce Iskrą Warszawa. Na parkiecie dominacja naszej drużyny nie podlegała dyskusji.
W pierwszym secie podopieczni trenera Macieja Główczyńskiego nie pokazali pełni swoich umiejętności, ale bez większych problemów zwyciężyli do 19.
W drugim secie Camper zdominował gości, dobrze funkcjonował blok wyszkowian. W rezultacie łatwo wygrali do 13.
Kiedy wszyscy spodziewali się  łatwego trzeciego seta i powoli zbierali się, by szybko wrócić do domu i oglądać drużynowy konkurs skoków narciarskich, niespodziewany opór naszym siatkarzom postawili młodzi gracze Iskry. Po zaciętej walce, na szczęście, tego seta wyszkowianie rozstrzygnęli także na swoją korzyść 27:25.
MVP meczu został środkowy Campera - Daniel Pędzich.

KS Camper Wyszków - UKS Iskra Warszawa 3:0 (25:19, 25:13, 27:25)

A w piątek 10 marca o 18.45 zapraszamy kibiców na najważniejszy mecz wiosny, czyli pojedynek z liderem naszej grupy - KS Zawkrze Mława.