SIATKÓWKA: Camper pokonał Wicher

26.01.2019
W piątkowym meczu mazowieckiej III ligi siatkówki mężczyzn Camper Wyszków pokonał na wyjeździe Wicher Kobyłka 3:1. Dla gospodarzy była to pierwsze porażka w tym sezonie na swoim parkiecie.

W meczu, który odbył się w piątek w Kobyłce wyszkowianie walczyli z wiceliderem tabeli. Do meczu przystapili bez leczącego kontuzję Karola Kościńskiego, ale z pozytywną energią.
Najdłuższego, pierwszego seta gospodarze wygrali po półgodzinnej walce 31:29. Drugi set był również wyrównany, ale tym razem lepszy był Camper wygrywając do 22. W trzeciej partii nastąpiła "demolka" w wykonaniu podopiecznych Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika. Po wygraniu do 11 seta numer trzy, gospodarze opuścili głowy. Co prawda w ostatnim secie znów zagrali nieźle, ale było to za mało na dobrze dysponowanych wyszkowian.
Dzięki zwycięstwu Camper awansował na piąte miejsce w tabeli.

MKS Wicher Kobyłka - KS Camper Wyszków 1:3 (31:29, 22:25, 11:25, 24:26)