SIATKÓWKA: Bardzo cenne punkty Campera

25.01.2021
Bardzo cenne punkty wywalczyli w sobotę siatkarze Campera Wyszków. W Olsztynie nasi zawodnicy pokonali AZS UWM 3:2.

Kolejny raz wyszkowscy siatkarze musieli rozegrać pięciosetowy pojedynek. Początek meczu zupełnie na to nie wskazywał, bo podopieczni trenera Gerymskiego rozbili gospodarzy do 11. Niestety w drugim i trzecim secie gospodarze zagrali dużo lepiej, zwyciężając do 15 i 24. Wyrównany był set czwarty, w którym siatkarze Campera męczyli się, ale byli lepsi w końcówce, wygrywając do 21.
Prawdziwy horror oglądaliśmy w tie-breaku. Gra toczyła się punkt za punkt, do stanu 13:13. Końcówka należała jednak do wyszkowian, którzy zdobyli dwa kolejne punkty i dzięki temu wywieźli z Olsztyna 2 bardzo ważne oczka. Co prawda SMS PZPS Spała łatwo pokonał 3:0 Międzyrzecką Trójkę i przeskoczył w tabeli wyszkowian, ale porażki zanotowała dwójka goniąca: MOS Wola "planowo" przegrał z Legią Warszawa 1:3, ale pewną niespodzianką jest porażka Metra z Centrum Augustów 2:3.

AZS UWM II Olsztyn - Camper Wyszków 2:3 (11:25, 25:15, 26:24, 21:25, 13:15)

Jakie mecze czekają czwórkę walczącą o 2 miejsca w play-offach:
Camper:
SMS Spała (d), Międzyrzecka Trójka (d), Metro Warszawa (w)
SMS Spała:
Camper Wyszków (w), Metro Warszawa (d), Bestios Białystok (w)
MOS Wola:
Sparta Grodzisk (d), Centrum Augustów (w), AZS UWM Olsztyn (d)
Metro Warszawa:
AZS UWM Olsztyn (d), SMS Spała (w), Camper Wyszków (d)