SIATKÓWKA: Autostrada do play-offów

08.03.2020
Turniej półfinałowy o awans do II ligi tuż tuż. Po sobotnim zwycięstwie siatkarze Campera mają do wygrania ligi autostradę. Został im bowiem mecz z najsłabszym zespołem III ligi.

W sobotę wyszkowianie podejmowali Iskrę Warszawa. Pierwszy set po bardzo dobrej grze należał do Campera, wyszkowianie wygrali go 25:18. W drugiej odsłonie goście poderwali się do walki. Prowadzili przez większość seta, ale w końcówce Camper dogonił rywali i wygrał zaciętego seta 26:24. Trzeci set był w zasadzie kopią pierwszego, z tym, że trener Gerymski dał odpocząć swoim najbardziej doświadczonym zawodniczkom. Zmiennicy zagrali równie dobrze z i wygrali seta 25:18. Camperowi pozostał ostatni mecz rundy zasadniczej w którym nasi zawodnicy zagrają z ostatnim w tabeli Gromem Przytyk.

Camper Wyszków - Iskra Warszawa 3:0 (25:18; 26:24; 25:18)

Najgroźniejszy rywal wyszkowian - Trójka Kobyłka również wygrała swój weekendowy mecz, pokonując ADS Wolta 3:1. W tabeli gracze z Kobyłki mają do Campera punkt straty.