PIŁKA NOŻNA: Wymakracz przed startem A-klasy (foto)

01.08.2019
Pierwsze dwa sparingi mają za sobą piłkarze beniaminka A-klasy. Wymakracz Długosiodło w pierwszym meczu przegrał nieznacznie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 0:1, a w drugim spotkaniu (w środę 31 lipca) wygrał z FC 2012 Różan 11:1.
W sobotnim meczu zawodnicy z Długosiodła stracili gola już w drugiej minucie spotkania, ale z zespołem grającym w lidze okręgowej toczyli wyrównane spotkanie.
Mecz ten był dobrą okazją dla trenera Rafała Gordziejczyka, aby sprawdzić w warunkach meczowych zawodników, którzy w poprzednim sezonie rozegrali mniej minut.

Ostrovia Ostrów Maz. - Wymakracz Długosiodło 1:0 (1:0)
Skład: J. Borczon - Ł. Kwiatkowski, K. Michalak, P. Brejnak, M. Szymański - M. Kwiatkowski, D. Brejnak, M. Gałązka- M. Pasek, A. Duda, B. Kolan-kiewicz.
Zagrali również:  M. Cichowski, P. Drózd, K. Wargala, D. Nowicki, P. Rosiński II, P. Zwaliński, K. Iwański, D. Rutkowski
W środę na własnym stadionie długosiodlanie podejmowali zespół FC 2012 Różan, z którym w zeszłym sezonie rywalizowali w ostrołęckiej grupie B-klasy. W ostatnim spotkaniu tych drużyn padł wynik 12:0 dla Wymakracza. Również w środę mogliśmy obejrzeć wiele goli. Tym razem piłkarze z Długosiodło zwyciężyli 11:1.

Wymakracz Długosiodło - FC 2012 Różan 11:1 (5:0)
Gole: Emil Mostowski (3), Maciej Pasek (3), Adam Duda, Adrian Grudziński, Michał Laska, Marcin Pamrowski, Damian Nowicki.

W sobotę w Rząśniku sparingowe derby powiatu: WKS - Wymakracz. Początek o 18.00.