PIŁKA NOŻNA: Wymakracz nie zwalnia, reszta ma zadyszkę

20.09.2018
Podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka - piłkarze Wymakracza Długosiodło nie zwalniają tempa. jeśli w najbliższym tygodniu wygrają zaległy mecz I kolejki  oraz spotkanie V kolejki - powinni awansować na pozycję lidera ostrołęckiej B-klasy.
 Grający w B-klasie zawodnicy Wymakracza Długosiodło kolejny raz urządzili sobie ostre strzelanie. Po pierwszej połowie było jednak 0:0 i kibice zgromadzeni na stadionie w Wąsewie zastanawiali się czy Wymakracz podtrzyma swoją świetną passę.
Zaraz po przerwie swojego pierwszego gola zdobył Marcin Kwiatkowski i sytuacja wróciła do normy. W trzynaście minut (między 63. a 76.) długosiodlanie strzelili pięć kolejnych goli i było po meczu.
W najbliższą środę o 16.30 w Ostrołęce Wymakracz gra zaległe spotkanie I kolejki. Miejmy nadzieję, że zawodnicy z Długosiodła dalej będą bez straty punktu i gola.
W niedzielę kolejne spotkanie wyjazdowe - z FC 2013 Różan. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00.

Wymakracz Długosiodło - Orz Goworowo 6:0 (0:0)
Gole dla Wymakracza: Adam Duda (3), Marcin Kwiatkowski, Kamil Michalak, Emil Mostowski.
Wymakracz: P. Rosiński - Ł. Kwiatkowski (M. Gałązka), K. Michalak, D. Brejnak (C), D. Gołębiewski - M. Witkowski (D. Nowicki), M. Laska, M. Kwiatkowski (M. Pamrowski), E. Rogalski (K. Iwański) - A. Duda (Z.Kałek), B. Kolankiewicz (E. Mostowski)
Drugi z zespołów B-klasy - WKS Mystkówiec pierwszy raz w tym sezonie zszedł z boiska pokonany. W meczu z ULKS Ołdaki mystkowianie przegrali 2:3. Oba gole dla WKS zdobył  Łukasz Piątek.
W najbliższy weekend WKS Mystkówiec gra na wyjeździe z Koroną II Ostrołęka. Mecz odbędzie się w niedzielę o 16.00. Jest spora szansa na punkty.
Grający w A-klasie zawodnicy WKS Rząśnik nie przywieźli punktów z meczu z rezerwami KS Łomianki.
Gospodarze pierwszego gola zdobyli już w 6. minucie i kontrolowali przebieg spotkania. Dwa kolejne gole padły pod koniec meczu.
W następnej kolejce WKS zagra u siebie z Rządzą Załubice. Początek tego pojedynku o 14.00 w niedzielę.