PIŁKA NOŻNA: Wyjazdowe punkty Wymakracza

Sport

PIŁKA NOŻNA: Wyjazdowe punkty Wymakracza

17.05.2021
autor: mjk
Prawie 100 kilometrów musieli jechać na mecz A-klasy piłkarze Wymakracza Długosiodło. W leżącym w powiecie płońskim Karolinowie długosiodlanie pokonali miejscową Koronę 3:2.

Mimo niepełnego składu, piłkarzom trenera Rafała Gordziejczyka udało się pokonać Koronę Karolinowo 3:2. W sobotnim (15 maja) meczu było sporo emocji. Goście zaczęli dobrze. bo od strzelenia gola, którego autorem był Maciej Pasek. Co prawda Korona wyrównała, ale jeszcze przed przerwą ponownie Maciej Pasek wyprowadził zespół z Długosiodła na prowadzenie.
W drugiej części gry po strzale Kamila Iwańskiego Wymakracz wyszedłna dwubramkowe prowadzenie, ale gospodarze nie odpuszczali i zdobyli kontaktowego gola. Wynik 3:2 dla naszej drużyny utrzymał się do końca spotkania. Warto wspomnieć, że Michał Cichowski drugi raz z rzędu obronił rzut karny.
Dzięki wygranej Wymakracz zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Korona Karolinowo - Wymakracz Długosiodło 2:3 (1:2)
Gole: Maciej Pasek (2), Kamil Iwański
M. Cichowski - A. Jachacy, P. Drózd, M. Gałązka, M. Szymański,  Ł. Kwiatkowski, (P. Rosinski I), M. Pasek, E. Rogalski, E. Mostowski, M. Rytel (D. Rutkowski), K. Iwański (P. Rosiński II)

W najbliższą niedzielę Wymakracz u siebie zagra z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Mazowszem Jednorożec. Początek spotkania, które mogą już obejrzeć kibice, o godzinie 17.00. W rundzie jesiennej w Jednorożcu wygrali gospodarze 3:1. Jest okazja do rewanżu.


ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość