PIŁKA NOŻNA: WKS Mystkówiec wygrywa z liderem

04.05.2021
WKS Mystkówiec pewnie wygrał z liderem ostrołęckiej klasy B - ULKS Ołdaki i ma już tylko 3 punkty straty do miejsca premiowanego awansem!

Niedzielny mecz w Mystkówcu zaczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 17. minucie pierwszego gola zdobył Marcel Wysocki, a w ciągu następnych 20 minut dwukrotnie do siatki gości trafił z rzutów karnych Piotr Ciskowski. Goście odpowiedzieli golem w 39. minucie i pierwsza część meczu zakończyła się rezultatem 3:1 dla piłkarzy trenera Krzysztofa Antoniuka.
W drugiej części gry obie drużyny wymieniły po pięciu zawodników, ale lepszego nosa do zmian miał trener WKS. W 55. minucie na boisku pojawił się Piotr Cieślak, a już pięć minut później zdobył gola na 4:1. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.
Dzięki zwycięstwu nad liderem WKS ma już tylko trzy punkty straty do pierwszego miejsca. W najbliższą niedzielę mystkowianie jadą do Różana, na mecz z zajmującym drugie miejsce w tabeli FC 2013 Różan. Zwycięstwo bardzo przybliżyłoby WKS do awansu.

WKS Mystkówiec Stary - ULKS Ołdaki 4:1 (3:1)
Gole: Piotr Ciskowski (29. i 37.), Marcel Wysocki (17.) i Piotr Cieślak (60.)
WKS: K. Puławski - M. Druchniak, P. Wróbel (55. Ł. Krawczyk), J. Rosiński (65. S. Szczubeł), A. Rosiński, P. Ciskowski, P. Woźnica (80. D. Kuciński), P. Składanek (85. B. Karłowicz), B. Olender (55. P. Cieślak), P. Karłowicz, M. Wysocki

Mecz z FC 2013 Różan odbędzie się 9 maja o 14.00 w Różanie.