PIŁKA NOŻNA: WKS Mystkówiec wygrywa u siebie

17.05.2021
Po bardzo ciekawym spotkaniu piłkarze B-klasowego WKS Mystkówiec wygrali z rezerwami Narwi Ostrołęka 2:1.

Goście z Ostrołęki wyszli na prowadzenie już w 13. minucie, ale jeszcze przed przerwą Bartosz Olender zdobywa wyrównującą bramkę. Mecz od początku do końca był wyrównany, ale na szczęście w drugiej połowie zespołem lepszym był WKS, który udokumentował to zdobyciem zwycięskiego gola.
W 85. minucie strzał Patryka Składanka ląduje w siatce Narwi i dzięki temu ważne trzy punkty zdobywa WKS.
Sytuacja w ostrołęckiej B-klasie jest wyrównana. Prowadzący FC 2013 Różan ma 28 punktów, ale jeden mecz rozegrany więcej od znajdujacego się na drugiej pozycji zespołu ULKS Ołdaki (25 pkt.). Zespoły na trzecim i czwartym miejscu mają po 22 punkty (WKS Mystkówiec i Narew II Ostrołęka).
Najlepszy kalendarz ma WKS, który ze wszystkimi trzema najgroźniejszymi rywalami już grał.

WKS Mystkówiec - Narew II Ostrołęka 2:1 (1:1)
Gole: B. Olender (32.), P. Składanek (85.)
WKS: K. Puławski - M. Druchniak (80. Ł. Szczerba), P. Wróbel (80. T. Sawka), S. Szczubeł, A. Rosiński, P. Ciskowski, M. Czabaj (46. P. Składanek), P. Woźnica, B. Olender (75. M. Chlubiecki), P. Karłowicz (60. D. Kuciński), M. Wysocki

W niedzielę o 15 WKS gra wyjazdowy mecz z GLKS Lelis.