PIŁKA NOŻNA: Strzelanina w Długosiodle (foto)

06.10.2019

Sobotni mecz Wymakracza miał być lekki, łatwy i przyjemny. Ale to goście z Sochocina zdobyli pierwszego gola. Potem zobaczyliśmy jednak istną strzelaninę.

Przed meczem wszystkie okoliczności były korzystne dla podopiecznych trenera Rafała Gordziejczyka. Własne boisko, goście w zaledwie jedenastoosobowym składzie, dobra pogoda. Jednak początek meczu był zaskakujący. W 10 minucie meczu zawodnicy Wkry Sochocin zdobyli gola. To wyraźnie obudziło gospodarzy, którzy już do przerwy zdobyli pięć bramek (trzy - Maciej Pasek, dwie - Adam Duda). W szeregi gości, już po wyrównaniu, wkradło się zdenerwowanie, które narastało do końca spotkania.

Tuż po przerwie, swojego trzeciego gola zdobył Adam Duda. Chwilę potem na 7:1 podwyższył Marcin Pamrowski i... przez następne blisko pół godziny zgromadzeni na trybunach kibice nie mogli obejrzeć żadnego gola. Za to od 83. do 85. minuty Wymakracz zdobył trzy bramki (Emil Mostowski, Damian Nowicki, Marcin Kwiatkowski) i mecz zakończył się rekordowym zwycięstwem długosiodlan.

Wymakracz Długosiodło – Wkra Sochocin 10:1 (5:1)

Skład: J. Borczon (46. M. Cichowski) - Ł. Kwiatkowski (P. Drózd), K. Michalak, P. Brejnak I, M. Szymański - E. Mostowski, M. Laska (K. Zabrzecki), M. Pamrowski (M. Kwiatkowski), B. Kolankiewicz (A. Grudziński) - A. Duda (M. Witkowski), M. Pasek (D. Nowicki)

Za tydzień Wymakracz jedzie na trudny mecz do wicelidera. 12 października o godzinie 13.00 przeciwnikiem będzie Konopianka Konopki