PIŁKA NOŻNA: Radosne święta Wymakracza

24.04.2019
Piłkarze Wymakracza Długosiodło zrobili kolejny krok do awansu. W Wielki Piątek pokonali na wyjeździe Orz Goworowo 3:0.

W pierwszej połowie Wymakracz miał dużą przewagę, którą udokumentował już w 8. minucie meczu. Bramkę głową zdobył Emil Mostowski, wykorzystując świetny wyrzut z autu w pole karne Marcina Pamrowskiego. W ostatniej minucie pierwszej części gry najlepszy snajper ostrołęckiej B-klasy Adam Duda zdobył z rzutu karnego bramkę na 2:0. Warto powiedzieć, że gospodarze w pierwszych 45 minutach nie oddali ani jednego celengo strzału na bramkę długosiodlan.
Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy, swojego drugiego gola zdobywa Adam Duda, wykorzystując sytuację sam na sam. Zrobiło się 3:0 i emocje nieco opadły. Gospodarze nie wierzyli w możliwość odrobienia strat, a i gracze Wymakracza byli myślami przy świątecznym stole.

Orz Goworowo - Wymakracz Długosiodło 0:3 (0:2)

Wymakracz: M. Cichowski - P. Drózd (P. Brejnak), K. Michalak, D. Brejnak, D. Gołębiewski, B. Kolankiewicz (P. Rosiński II), M. Laska, M. Pamrowski (M. Kwiatkowski), E. Rogalski (Z. Kalek), A. Duda (D. Nowicki), E. Mostowski

Kolejne spotkanie Wymakracz gra w sobotę, 27 kwietnia o godzinie 15.00 na stadionie w Długosiodle. Rywalem będzie FC 2012 Różan.