PIŁKA NOŻNA: Pierwszy sparing WKS Mystkówiec (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Pierwszy sparing WKS Mystkówiec (foto)

23.02.2021
autor:
Pierwszy sparing przygotowujący do nadchodzącej rundy wiosennej rozegrali piłkarze WKS Mystkówiec. W meczu z GKS Pokrzywnica lepsi okazali się goście, ale różnicy dwóch klas rozgrywkowych na boisku nie było widać.

GKS gra w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej, piłkarze z Mystkówca - w B-klasie, mimo to mecz był wyrównany. Przed przerwą piłkarze WKS mieli nawet rzut karny, ale niestety nie zamienili go na gola. 12 minut po przerwie gola zdobyli piłkarze z Pokrzywnicy i mimo okazji z obu stron, ten wynik utrzymał się do końca meczu.
Na stadionie WOSiR mystkowianie zagrali pierwszy mecz sparingowy tej zimy i początki są naprawdę obiecujące. Szczególnie dobrze WKS wyglądał kadrowo, zagrało wielu nowych zawodników, którzy powinni dostać szansę występów w lidze.

WKS Mystkówiec - GKS Pokrzywnica 0:1 (0:0)
WKS w pierwszej połowie zagrał w skladzie: bramkarz testowany, Adam Rosiński (zawodnik testowany), Jacek Rosiński, Piotr Ciskowski, Patryk Karłowicz, Przemek Woźnica, Marcel Wysocki, Patryk Wróbel, Łukasz Krawczyk, Sebastian Szczubeł, Bartosz Karłowicz. Druga połowa: Kacper Puławski (bramkarz testowany), Piotr Ciskowski, Łukasz Wiesiołek, zawodnik testowany, Patryk Karłowicz, Patryk Wróbel, Sebastian Szczubeł, zawodnik testowany, Tomek Sawka, Kamil Paź, zawodnik testowany.

Za tydzień WKS gra z Olimpem Ciechanów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość