PIŁKA NOŻNA: Młode Loczki w finale turnieju "O Złotą Piłkę" (foto)

22.05.2018
autor: Maciej J. Kowalski
Piłkarki Loczków Wyszków (rocznik 2007 i młodsze) zagrają w finale turnieju „Gramy o Złotą Piłkę”. Finał rozegrany zostanie na głównej płycie stadionu Legii Warszawa.

W meczach eliminacyjnych Loczki przegrały tylko raz - 2:3 z Varsovią. Pozostałe mecze rozstrzygnęły na swoją korzyść. Mecz półfinałowy z Diamonds Academy był bardzo pasjonujący. Bardzo długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale tuż przed gwizdkiem na przerwę na indywidualną akcję zdecydowała się Zuzanna Marszał. Pięknym strzałem pokonała bramkarkę Diamentów i było 1:0.
Po przerwie gra otworzyła się, najpierw Loczki zdobyły gola na 2:0, potem Diamonds na 2:1, ale końcówka należała do naszych młodych piłkarek, które ostatecznie zwyciężyły 4:1.
Finał turnieju odbędzie się 6 czerwca na stadionie Legii Warszawa.
Skład Loczków ‘07: Oliwia Zęgota, Zuzanna Marszał, Maja Chacińska, Daria Kisielewska, Natalia Kowalska, Aleksandra Staśkiewicz, Ola Tolak, Natalia Gierałtowska, Weronika Stokarska oraz Judyta Romanowska. Trenerka: Mariola Nadaj