PIŁKA NOŻNA: Koniec pucharowej przygody WKS Rząśnik (foto)

16.10.2020
WKS Rząśnik uległ w środę Victorii Sulejówek 1:5 i pożegnał się z tegoroczynmi rozgrywkami Pucharu Polski.

W VI rundzie Okręgowego Pucharu Polski los sprawił, że do Rząśnika przyjechał zespół wicelidera warszawskiej grupy IV ligi.
Drużyna z Sulejówka w ostatnim meczu ligowym pokonał aż 8:0 Okęcie Warszawa i na mecz pucharowy przyjechał jako zdecydowany faworyt. Kiedy po kilku minutach meczu padła pierwsza bramka dla gości wydawało się, że Victorię czeka spacerek.
Tak jednak nie było. Chwilę później był już remis 1:1, po dobrej akcji Łukasza Piątka zakończonej strzałem Piotra Ciemerycha.
Co prawda przed przerwą czwartoligowcy zdobyli gola na 2:1, ale rząśniczanie grali niezły mecz i przy odrobinie szczęścia mogli doprowadzić do wyrównania.
Niestety szczęścia zabrakło w ostatnich 10 minutach meczu. Victoria zdobyła trzy gole po prostych błędach zawodników WKS i pucharowa przygoda zakończyła się z ostatnim gwizdkiem sędziego.