PIŁKA NOŻNA: Długosiodło idzie jak burza

Sport

PIŁKA NOŻNA: Długosiodło idzie jak burza

11.09.2018
autor: mjk
Podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka - piłkarze Wymakracza Długosiodło w dwóch meczach zdobyli 15 goli, nie tracąc żadnego. Wygląda na to, że słowa o chęci awansu do A-klasy są możliwe do realizacji.
Grający w B-klasie zawodnicy Wymakracza Długosiodło urządzili sobie ostre strzelanie w meczu w Pniewie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Adam Duda, który do trzech goli dołożył jeszcze trzy asysty.
Kwadrans przed końcem meczu były „tylko” 0:3, ale właśnie wtedy długosiodlanie wrzucili piąty bieg i w ciągu 15 minut zdobyli cztery kolejne gole.

KS Pniewo - Wymakracz Długosiodło 0:7 (0:1)
Gole dla Wymakracza: Adam Duda (3), Bartłomiej Kolankiewicz, Michał Laska, Damian Nowicki, Marcin Pamrowski
Wymakracz: M. Cichowski - Ł. Kwiatkowski, K. Michalak, D. Brejnak (C), D. Gołębiewski - M. Witkowski (D. Nowicki), M. Laska (K. Wargala), M. Kwiatkowski (M. Pamrowski), E. Rogalski (K. Iwański) - A. Duda, B. Kolankiewicz (A. Wołyniec)

Wymakracz w sobotę zagra z Orzem Goworowo, który do tej pory nie zdobył jeszcze punktu, tracąc w trzech meczach 11 goli. Jest szansa na kolejną „strzelaninę” zawodników z Długosiodła.
Druga z naszych B-klasowych drużyn - WKS Mystkówiec też nieźle sobie poczyna w rozgrywkach. Co prawda nie strzela tylu goli co Wymakracz, ale punktów ma tyle samo - dwa mecze i dwa zwycięstwa.
Tym razem mystkowianie pokonali Iskrę Zaręby Kościelne 6:5, zdobywając kolejny raz zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry, kiedy to Adam Melion wygrał wojnę nerwów z golkiperem Iskry, zdobywając z rzutu karnego bramkę na wagę trzech punktów.
Iskra Zaręby Kościelne - WKS Mystkówiec 5:6
Gole dla WKS: Adrian Kanclerz (2), Robert Szulc, Dominik Kostruski, Łukasz Piątek oraz Adam Melion
WKS: A. Lewandowski - P. Paź (J. Rosiński), Ł. Krawczyk (K. Paź), M. Chmielewski, M. Milewski, P. Ciskowski, D. Kamiński, M. Gołębiewski, J. Salwin (Ł. Pią-tek), D. Kostruski (S. Szczubeł), A. Kanclerz (P. Woźnica), B. Karłowicz (R. Szulc)

W najbliższą niedzielę o 14.00 WKS Mystkówiec zagra u siebie z ULKS Ołdaki.
Piłkarze WKS Rząśnik zdobyli kolejne punkty w A-klasie. Rząśniczanie okazali się bezapelacyjnie lepsi od gości z Warszawy.
W następnej kolejce WKS jedzie do Legionowa, gdzie zagra z rezerwami miejscowego KS. Mecz odbędzie się w niedzielę o 18.30.

WKS Rząśnik - Legion Warszawa 4:1 (0:0)
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość