PIŁKA NOŻNA: B-klasowcy wygrywają

Sport

PIŁKA NOŻNA: B-klasowcy wygrywają

20.09.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Wszystkie nasze drużyny występujące w B-klasie w ostatni weekend wygrały swoje mecze.
Lider warszawskiej B-klasy, WKS Rząśnik z trudnego terenu w Radzyminie przywiózł trzy punkty. Po ciężkim meczu rząśniczanie wygrali z rezerwami Mazura Radzymin 3:2.
Dzięki temu WKS jest jedyną drużyną z kompletem punktów i po pięciu kolejkach wyprzedza wicelidera z Wieliszewa o 5 punktów.
WKS Mystkówiec, na stadionie w Rząśniku podejmował Orz Goworowo. Po dubletach Adama Meliona, Adriana Kanclerza i Jakuba Grzybowskiego mystko-wianie zwyciężyli 6:2.
Mecze WKS są najbardziej atrakcyjne w całej ostrołęckiej B-klasie. W czterech spotkaniach z udziałem piłkarzy z gminy Somianka padło aż 33 goli.
Ciekawe, jak będzie w derbach powiatu, które odbędą się... poza granicami powiatu. W niedzielę, 24. września WKS jedzie do Wąsewa, żeby rozegrać mecz z Wymakraczem Długosiodło.
Wymakracz Długosiodło łatwo poradził sobie z GLKS Lelis, zwyciężając aż 7:1.
Cztery bramki zdobył Adam Duda, a pozostałe trafienia podły łupem Emila Mostowskiego, Emila Rogalskiego i Michała Laski.
Mecz z WKS Mystkówiec będzie trzecim ligowym pojedynkiem tych dwóch drużyn. Oba mecze w zeszłym sezonie wygrali mystkowianie - 6:4 i 3:1.
Bezpieczna Przystań
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość