ZABRODZIE: Sportowe rozgrywki w Kicinach

Powiat

ZABRODZIE: Sportowe rozgrywki w Kicinach

22.08.2018
autor:
2 września w Kicinach odbędzie się XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie, przeznaczony dla osób dorosłych. W turnieju mogą uczestniczyć drużyny, reprezentacje z miejscowości i osiedli z terenu Gminy Zabrodzie. Niepełnoletni mogą jedynie uzupełniać składy drużyn.
 
Drużyna może zgłosić do rozgrywek min. 11 zawodników, przy czym skład nie może przekraczać 16 graczy (dopuszcza się 5 zawodników spoza gminy, nie grających w klubach piłkarskich). Karty zgłoszeń powinny być złożone w GOK w Zabrodziu najpóźniej do 27 sierpnia. Rozgrywki zostaną przeprowadzone systemem pucharowym. Losowanie drużyn odbędzie się w dniu 1 września o godz. 18 na terenie boiska w Kicinach.
Dla uczestników przewidziane są upominki (piłki dla wszystkich drużyn), dla laureatów trzech pierwszych miejsc nagrody rzeczowe (wyposażenie sportowe), za I miejsce puchar przechodni.
…i w Niegowie
W dniach 25 sierpnia (kategoria junior) i 26 sierpnia (kat. open) na świeżo przygotowanym boisku przy zabytkowym młynie „Nowość” w Niegowie odbędą się rozgrywki I Turnieju Piłki Plażowej, na które zaprasza Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzkie”.
Turniej współfinansowany jest przez Lokalną Grupę Działania Równiny Wołomińskiej. Biorą w nim udział dwuosobowe drużyny dowolnej płci. Więcej informacji na stronie Bractwa Zabrodzkiego http://www.zabrat.ovh.  
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość