SOMIANKA: Z okazji Święta Niepodległości

Powiat

SOMIANKA: Z okazji Święta Niepodległości

18.11.2016
autor: Elżbieta Borzymek
Gminny Ośrodek Kultury w Somiance z okazji Święta Niepodległości zorganizował konkurs plastyczny pt. „Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie!”. Wpłynęło 85 pięknych, kolorowych prac. Można je oglądać na wystawie w GOK w Somiance.
Prace wykonane były na bardzo różnym poziomie, zapewne robione wspólnie z rodzicami, ale i samodzielnie rzez dzieci. Komisja konkursowa najwyżej oceniła następujące prace:
 
Dzieci 3-6 lat:
I miejsce – Oddział Przedszkolny w Jackowie Górnym (praca grupowa), II – Patrycja Dylak (Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nowych Wypychach), III – Gabriela Szczerba, Kuba Mąka, Pola Gałązka (Niepubliczne Przedszkole Twórcze „Pałacowe Skrzaty” w Kręgach), wyróżnienia: Karol Hanusz (NP „Słoneczko” w Nowych Wypychach), Dawid Sitek (NP „Słoneczko” w Nowych Wypychach), Hanna Wasilewska (NP Twórcze „Pałacowe Skrzaty” w Kręgach), Lena Kraińska (Oddział Przedszkolny w Kręgach)

Klasy I-III szkoły podstawowej:
I miejsce – Maja Staniszewska (SP w Ulasku), II – Adam Rączkowski (SP w Popowie Kościelnym), III – Leon Szczepaniak (SP w Popowie Kościelnym), wyróżnienia: Aleksandra Wojtkowska (SP w Woli Mystkowskiej), Bartosz Waszkiewicz (SP w Jackowie Górnym), Kuba Pakuła (SP w Jackowie Górnym)

Klasy IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Klaudia Grześkiewicz (SP w Ulasku), II – Oliwia Wiśniewska (SP w Ulasku), III – Paulina Kaliściak (SP w Somiance), wyróżnienia: Damian Baranowski (SP w Woli Mystkowskiej), Alicja Pachulska (SP w Somiance), Małgorzata Mielczarczyk (SP w Ulasku)

Gimnazjum:
I miejsce – Jan Ślubowski, II – Angelika Krawczyk, III – Sandra Sitek, wyróżnienie: Barbara Kwaśny, Katarzyna Kaczmarczyk, (wszyscy ZS w Woli Mystkowskiej)
 
Organizatorzy serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie. Zapraszają do obejrzenia wystawy pokonkursowej w GOK. W dniach 1-7 grudnia prace będzie można odebrać.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość