SOMIANKA: Noc w szkole (FOTO)

Powiat

SOMIANKA: Noc w szkole (FOTO)

11.10.2021
autor: Klasa IIIb ZS-P w Woli Mystkowskiej
Noc z 1 na 2 października 2021 r. dla uczniów klasy IIIb Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego była wyjątkowa, ponieważ spędzili ją razem ze swoją wychowawczynią Agnieszką Ślubowską w... szkole. 
 
Spotkaliśmy się w piątek o godz. 18 ze śpiworami, kocykami, podusiami i wspaniałym humorem. Wszyscy byliśmy ciekawi siebie i nowej przygody. Rozlokowaliśmy się w naszej sali, wykorzystując dla wygody szkolne materace. Podczas apelu organizacyjnego, ustaliliśmy, co będziemy robić. Na początku były rozgrywki sportowe, różne konkurencje wymagające spostrzegawczości, sprytu i szybkości. Podczas przerwy na odpoczynek z apetytem zjedliśmy smaczną, gorącą pizzę. Na deser był seans filmowy i zabawy przy dźwiękach dyskotekowych rytmów. Atrakcją wieczoru był też mecz piłki nożnej, który nasi
chłopcy rozegrali z zawodnikami z Tulewa, a pani dyr. Dorota Popławska (z wiadomych przyczyn) nie mogła się zdecydować, której drużynie dopingować. Potem jeszcze były tańce, śpiewanie piosenek i zabawy w chowanego. Gdy znaleźliśmy się już w swoich śpiworach, długo nie mogliśmy zasnąć, ponieważ byliśmy przekonani, że ktoś lub coś zagląda do naszych okien. Snuliśmy różne opowieści o nieziemskich istotach, a nawet szukaliśmy ich z latarkami po całej szkole. Nadaremnie. Chyba wystraszyły się naszych pisków i wrzasków, bo nikogo nie znaleźliśmy. Nocnym pogaduchom i żartom nie było końca. Sobota nadeszła błyskawicznie, a wieczór kinomana trwał... aż do rana! Pobudka była o 7.45. Pozostało posprzątać salę, zjeść śniadanie i... uściskać stęsknionych rodziców, którzy przybyli odebrać nas o godz. 9. 
Biwak w szkole był wspaniałą formą integracji i ciekawym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. 
Za pomoc w organizacji spotkania dziękujemy naszym Rodzicom, a w szczególności pani Marzence Brejnak i pani Eli Kurak.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość