RZĄŚNIK: Atrakcyjny weekend

Powiat

RZĄŚNIK: Atrakcyjny weekend

25.05.2018
autor:
W najbliższy weekend mieszkańcy gminy nie powinni się nudzić. Parafia Rząśnik zaprasza w sobotę na rajd rowerowy, a gmina – na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka i wspólną zabawę dzieci i dorosłych na Dzikim Zachodzie.
 
Wychodząc z założenia, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, w sobotę 2 czerwca parafia w Rząśniku zaprasza miłośników aktywnego odpoczynku na parafialną czerwcówkę na rowerze. Wyjazd o 9.00 z parkingu przy kościele, powrót po ok. 2 godzinach, z odpoczynkiem w pięknym miejscu.
Natomiast gmina, tradycyjnie już, z okazji Dnia Dziecka organizuje przed urzędem gminy w Rząśniku piknik rodzinny, w tym roku pod nazwą „Zabawa na Dzikim Zachodzie”. W programie wiele atrakcji: animacje dla dzieci z grami, pokazy i stoiska naukowe – „Nie taki mokry lód” i „Fabryka zabawek naukowych”. Bezpłatnie będzie można korzystać z dmuchańców i basenu z łódkami do pływania. Będą też stoiska zabawowe, do tego gastronomiczne i handlowe. Na pewno też wzbudzi zainteresowanie pokaz sprzętu strażackiego.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość