BRAŃSZCZYK: Ochotnicy z Trzcianki najlepsi w zawodach pożarniczych (FOTO)

Powiat

BRAŃSZCZYK: Ochotnicy z Trzcianki najlepsi w zawodach pożarniczych (FOTO)

16.09.2022
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. OSP Trzcianka
Ochotnicza Straż Pożarna w Trzciance wygrała Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Najlepiej spisali się również młodzieżowcy z Trzcianki.
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, zorganizowane przez jednostkę w Trzciance, odbyły się w deszczową niedzielę 11 września na terenie tamtejszej szkoły podstawowej. Kwalifikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:
I miejsce - OSP Trzcianka
II miejsce - OSP Poręba
III miejsce - OSP Brańszczyk KSRG
Odbyły się również Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. I tu równiej bezkonkurencyjnie okazali się miejscowi:
I miejsce - OSP Trzcianka
II miejsce - OSP Komorowo
III miejsce - OSP Poręba 1
IV miejsce - OSP Poręba 2
Warto podkreślić, że w tegorocznych zawodach po raz pierwszy wystartowała również drużyna dziewcząt z jednostki OSP Trzcianka.
Organizatorzy dziękują wszystkim jednostkom za udział: Mimo niesprzyjającej aury pojawiliście się na starcie. Mimo braku drużyny startującej w zawodach, pojawiły się również jednostki OSP Udrzyn oraz OSP Tuchlin, które pomogły przy sędziowaniu zawodów oraz organizacji. 
Serdecznie pragniemy podziękować firmom i stowarzyszeniom, bez których zawody nie mogłyby się odbyć. Dziękujemy Bocian KRiS, Piekarnia Wawie w Brańszczyku, panu Robertowi Wiśniewskiemu firma Spedigroup, Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance.
Zawody zostały dofinansowane ze środków powiatu wyszkowskiego i gminy Brańszczyk.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość