BRAŃSZCZYK: Brama Nieba

Powiat

BRAŃSZCZYK: Brama Nieba

25.08.2017
autor: Opr. red.
Księża orioniści zapraszają na Bramę Nieba – spotkanie wolontariuszy, osób niepełnosprawnych, rodzin z dziećmi i przyjaciół w duchu uwielbienia Boga, które odbędzie się 26 sierpnia w Brańszczyku. Mszę św. o 16.00 odprawi kardynał Kazimierz Nycz. 
Otwarte, uwielbieniowe spotkanie integracyjne! Radość i świętowanie od rana do nocy w klimacie uwielbienia Boga. Organizatorzy zapraszają młodzież i dorosłych, pełnosprawnych i niepełnosprawnych, wolontariuszy i sympatyków, wolontariuszy z dawnych lat i podopiecznych z różnych turnusów, wspólnot, stowarzyszeń! 
Uwielbienie, taniec, śpiew, adoracja i modlitwa, piknik nad Bugiem – w jednym miejscu, w jeden dzień! 
Rozpoczęcie oficjalne o 9.30. Centralną część spotkania stanowić będzie Msza Święta pod przewodnictwem kardynała Kazimierza Nycza o godzinie 16.00. 
 
Program:
 
9.30 – oficjalne otwarcie
10.00 – 11.00 szkoła tańca na wózkach (nauka układów choreograficznych, które zostaną wykorzystane do wspólnej modlitwy uwielbienia i radowania się) 
11.00 – próba Zespołu Uwielbieniowego, złożonego z uczestników warsztatów wokalnych i zespołu EoNomine (nauka wspólnie śpiewanych pieśni i piosenek)
12.00 – konferencja „Misja osób niepeł-nosprawnych w Kościele” 
12.00 – 15.00 – czas rekreacji (warsztaty terapii, strefy św. Orione i abp. Dąbrowskiego, Sad Spowiedzi, strefa gastronomiczna)
15 – koronka i konferencja
16 – Msza św. 
17.30 – śpiew, uwielbienie, taniec
20.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość