Z odznaką honorową ministra środowiska

Od czytelników

Z odznaką honorową ministra środowiska

05.10.2019
autor: Szkoła Podstawowa nr 3
Dorota Dąbkowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 w Wyszkowie, otrzymała z rąk ministra Henryka Kowalczyka odznakę honorową „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”.
 
Uroczystość wręczenia odznaki odbyła się 3 października w siedzibie ministerstwa w Warszawie. Odznaka honorowa „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” to polskie odznaczenie cywilne nadawane przez ministra właściwego do spraw środowiska. Została ustanowiona 28 maja 1985 r. uchwałą Rady Ministrów w celu wyróżnienia osób zasłużonych dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Odznaka jest jednostopniowa i może być nadana tylko raz jednej osobie. Nadanie potwierdza się legitymacją wręczoną łącznie z odznaką.
Bezpieczna Przystań
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ZUS: pamiętaj o nowym rachunku

ZUS: pamiętaj o nowym rachunku

Od stycznia działa nowy sposób opłacania składek. 103,5 tys. płatników w Polsce przelało już pieniądze na indywidualne numery rachunków składkowych. 
zobacz więcej
Nowy harmonogram nieodpłatnej pomocy prawnej

Nowy harmonogram nieodpłatnej pomocy prawnej

Od początku 2021 r. obowiązuje nowy harmonogram pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.
zobacz więcej
Nasi Absolwenci: Dawid i Michał (foto)

Nasi Absolwenci: Dawid i Michał (foto)

Pierwsze spotkanie z cyklu „Nasi Absolwenci” odbyło się w Zespole Szkół na Polonezie. W cyklu będą przedstawiane sylwetki byłych uczniów, którzy mogą poszczycić się życiowymi sukcesami. Szkołę odwiedzili Dawid Kulesza – wokalista discopolowego zespołu DEJW, który ostatnio święci triumfy w tej branży oraz Michał Kosmala – gitarzysta. Spotkanie podsumował dyrektor Zbigniew Szczerba podkreślając, że każdy może osiągnąć coś w życiu, czym dodatkowo zachęcił do realizacji marzeń.
zobacz więcej
Staż uczniów ZS3 w Wielkiej Brytanii

Staż uczniów ZS3 w Wielkiej Brytanii

W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) uczniowie z Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie po raz kolejny uczestniczyli w stażu zagranicznym zrealizowanym dzięki funduszom europejskim. Projekt „Zagraniczny staż w Wielkiej Brytanii kluczem do europejskiej mobilności-2016” otrzymał dofinansowanie za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie. Grupa 33 uczniów technikum ekonomicznego i informatycznego realizowała trzytygodniowy staż w Plymouth na przełomie czerwca i lipca.
zobacz więcej