Wyprawa na Farmę Iluzji (foto)

Od czytelników

Wyprawa na Farmę Iluzji (foto)

21.06.2017
autor: Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczna”
Podopieczni Świetlicy Socjoterapeutycznej „Słoneczna” korzystali z atrakcji rozrywkowo – edukacyjnych mieszczących się na Farmie Iluzji – w trojanowskim parku rozrywki.
Dzieci zwiedzały park wraz z przewodnikiem, który w bardzo ciekawy sposób opowiadał o jego tajemnicach i atrakcjach. Była to okazja do zobaczenia m. in.: Muzeum Iluzji, latającej chaty tajemnic oraz do poszukiwania rozwiązań zagadki lewitującego kranu i wyjścia z wiklinowego labiryntu. W tunelu zapomnienia najodważniejsi mogli doświadczyć lewitacji. Zainteresowaniem cieszyła się także przeprawa tratwami przez zaklęty staw oraz zakręcony domek, lustrzany labirynt i pokój Amesa.
Dzieci mogły zwiedzić również jedną z nowości, która została otwarta w parku – opuszczoną kopalnię, poznać jej tajemnicę i wyruszyć w głąb ziemi. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły dzieciom: balonowe show Patrycji Lipińskiej i pokaz iluzjonistyczny Michelle Christian. 
Między kolejnymi atrakcjami dzieci mogły posilić się pieczoną kiełbaską z ogniska. 
Podopieczni wraz z wychowawcami składają serdeczne podziękowania sponsorom, dzięki którym wycieczka mogła się odbyć, a byli nimi: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Wyszkowie, Pani Marta Rutka i Agencja Ochrony EKOTRADE, pani Maria Rudzińska, Zakłady Mięsne Somianka państwo Henryka i Andrzej Rucińscy, Szkoły dla Dorosłych „Pascal” w Wyszkowie Pan Marcin Woźniak oraz Centrum Usług Wspólnych w Wyszkowie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość