Wyszkowianka w The Voice Senior

Kultura

Wyszkowianka w The Voice Senior

02.01.2021
autor: Elżbieta Borzymek
Już dziś, w sobotę 2 stycznia, zobaczymy w The Voice Senior (emisja w TVP2 o 20.00) wyszkowiankę. W muzycznym talent  show wystąpi Alicja Mieszało.
 
Alicja Mieszało, obdarzona pięknym głosem, zawsze kochała śpiewać. Gdy dzieci dorosły, usamodzielniły się, nie tylko powróciła do młodzieńczej miłości – śpiewania, ale udało jej się ten niezwykły talent rozwijać. Kształci swój głos pod kierunkiem fachowców. Od lat aktywnie działa w wyszkowskich zespołach muzycznych. Obecnie śpiewa i tańczy w zespole ludowym „Oberek” i śpiewa w chórze parafii św. Rodziny. A zaczynała od chóru parafii św. Wojciecha i zespołu Wyszkowiacy. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, wiele zwycięstw w konkursach wokalnych. 
Do udziału w The Voice Senior namówiła ją córka.

CZYTAJAlicja Mieszało w The Voice Senior

Ponieważ eliminacje odbywały się zdalnie, wysłały nagrania 2 piosenek. Jedną z nich był przedwojenny przebój „Miłość ci wszystko wybaczy” z repertuaru Hanki Ordonówny. Taki też tytuł miał recital pani Alicji, który można było obejrzeć m.in. na scenie WOK „Hutnik”.
- Szybko dostałam wiadomość, że się zakwalifikowałam – relacjonowała pani Alicja. – Kazali mi przesłać listę 15-20 piosenek, które lubię, w których się dobrze czuję. Na mojej liście znalazło się 18 piosenek. 
Podczas przesłuchań w ciemno towarzyszyła wyszkowiance właściwie tylko rodzina (5 osób), na kolejne nagrania do studia mogła zaprosić więcej osób, wśród nich nie zabrakło koleżanek i kolegów z Oberka oraz z chóru. 
Już dziś dowiemy, do którego z trenerów pani Alicja trafiła po przesłuchaniu w ciemno, którzy trenerzy  się odwrócili, zauroczeni jej głosem. Zapraszamy przed telewizory dziś (sobota 2 stycznia) o 20.00,wtedy wszystko stanie się jasne. 
Druga edycja The Voice Senior została wydłużona do sześciu odcinków: cztery przesłuchania w ciemno, półfinał oraz finał.
W fotelach jurorskich ponownie zasiądą Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska, nowymi trenerami będą Izabela Trojanowska i Witold Paszt (lider popularnego w latach 80. męskiego zespołu wokalnego VOX), którzy zastąpią Urszulę Dudziak i Marka Piekarczyka.
 
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość