wyszkowska eSkarbonka Wyszkowskie licytacje WOŚP
Wernisaż on-line. Zapraszamy!

Kultura

Wernisaż on-line. Zapraszamy!

29.12.2020
autor: Sylwia Bardyszewska
Akademia Umiejętności Pan Hilary zaprasza do oglądania wernisażu on-line, a jednocześnie rozstrzygnięcia III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Bug z Nami. Zapraszamy w środę 30 grudnia o godz. 18.
 
Tematem, ogłoszonego jeszcze latem, konkursu niezmiennie jest „ukazanie piękna rzeki Bug i otaczającego ją życia”. Najwyżej ocenione będą zdjęcia, których autorzy wykazali się niekonwencjonalnym podejściem do tematu.
Niekonwencjonalnym podejściem, z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne uniemożliwiające osobiste spotkanie, musieli wykazać się również organizatorzy konkursu.
- Zapraszam państwa na wernisaż nietypowy, bo nietypowy mamy czas - na spotkanie on-line zaprasza Piotr Adler z AU Pan Hilary.
- Najlepsze fotografie przedstawią partnerzy i współorganizatorzy naszego konkursu - dodaje Woytek Smółkowski, przewodniczący jury konkursu.
Laureaci konkursu oraz wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne o łącznej kwocie 1.200 zł i rzeczowe. Najlepsze prace zostaną umieszczone na wystawie pokonkursowej, na stronach internetowych i portalach społecznościowych organizatora i partnerów konkursu.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość