wyszkowska eSkarbonka Wyszkowskie licytacje WOŚP
W Wyszkowie zagra Nocny Kochanek

Kultura

W Wyszkowie zagra Nocny Kochanek

14.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Popularny zespół heavymetalowy Nocny Kochanek wystąpi podczas tegorocznej „Palinocki”: w sobotę 23 czerwca w parku miejskim.
Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi kreskówki „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress.
Rok temu zespół wydał drugą płytę „Zdrajcy Metalu”.
Nocny Kochanek wystąpi w Wyszkowie 23 czerwca. Koncert odbędzie się w parku miejskim, ale może się zdarzyć, że ze względu na planowane na ten rok prace modernizacyjne parku, zostanie zorganizowany na terenie LOK-u.
Z wielu zespołów, które zgłosiły się, by wystąpić przed Nocnym Kochankiem, organizatorzy wybiorą dwa lub trzy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Książkę oddasz po godzinach

Książkę oddasz po godzinach

Wyszkowska Biblioteka Miejska wychodzi naprzeciw czytelnikom, szczególnie tym zabieganym, którzy nie mogą oddać wypożyczonych książek w godzinach otwarcia książnicy. Przy drzwiach wejściowych biblioteki znajduje się trezor, czyli całodobowa komora wrzutowa.
zobacz więcej
Orkiestra zwyciężyła w Pułtusku

Orkiestra zwyciężyła w Pułtusku

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie pod batutą Franciszka Józefa Bieganowskiego powtórzyła swój sukces z ubiegłego – zajęła I miejsce na II Pułtuskim Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych, który odbył się 15 maja. Ponadto nagrodę dla najlepszego tamburmajora zdobyła wyszkowianka Aleksandra Bednarczyk.
zobacz więcej
Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Stolica Opryszków to Wyszków? (foto)

Zaprzecza temu autor książki „Stolica Opryszków” Adam Rosłoniec. Zupełnie innego zdania są czytelnicy, którzy zgodnie twierdzą, że to książka o Wyszkowie, bardzo atrakcyjna dla wyszkowian, bo mogą bawić się w odszyfrowywanie, kto kim jest, którędy szedł. O najnowszej powieści wyszkowianina rozmawiano na spotkaniu 12 września, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Pan Hilary w Restauracji Centralna. Ogromny wpływ na klimat tego kameralnego wieczoru i odbiór lektury miała relaksująca muzyka. Na ksylofonie własne „Wariacje na temat rzeki Bug” grała Halina Cendrowska. 
zobacz więcej
Dwie królowe kina: Barbie i Bridget Jones

Dwie królowe kina: Barbie i Bridget Jones

Od piątku 7 października na ekranie w WOK Hutnik można oglądać przygody dwóch królowych kina: Barbie i Bridget Jones.
zobacz więcej